Menu

Menu

ForsideNyhederKalenderErhvervAuto K apsBL MotorserviceKliphusetStarup AutoserviceStarup pizza, Pizza og Kebab houseForeningerForeningen til bevarelse og formidling af natur og kulturmiljøet i de danske skove.Helle SvømmeklubHolme ådalens afgræsningforening InteressegruppenLokalrådet Starup - TofterupMultihusetNATUR-HUSETspejder Starup-Tofterup ddsStarup AntenneforeningStarup FiskeriforeningStarup IdrætsforeningStarup MissionshusStarup Sogns BorgerforeningStarup Sogns LokalarkivStarup VenstreforeningUdviklingsgrupperVestjysk SvæveflyveklubInstitutioner Helle PlejecenterBogbussenForeninger i Starup - TofterupStarup BørnehaveStarup Kirke og MenighedsrådStarup SFOStarup SkoleOm Artikler Om Starup - TofterupBorgerbladetGrundeHuse og Ejendomme HyttebyenOm Starup-Tofterup og omegn ServiceBorgerforeningens teltGenbrugspladsen HjertestarterKontakt Flyt Til Starup - TofterupKontakt Pressegruppen
Udviklingsgrupperne i Starup – Tofterup
Se alle vores aktiviteter
Default image

Referat fra sidste møde med udviklingsgrupperne.

Kulturgruppen:

Kirsten Bramsen - bramsen@starupnet.dk

Annette Feddersen - arfeddersen@hotmail.com

Jesper Larsen - larsenogmeier@gmail.com 

Susanne Schade Kissow

Hans Dahl - smedegade@bbsyd.dk

  

Grøn Eng Gruppen:

Bjørn Bjerre - bjoern.bjerre@starupnet.dk

Ove Lund Hansen - jetteove@live.dk

Lars Lauritsen - 40 34 56 30 - lars.lauritsen@mail.dk

 

Bosætnings-gruppen:

Bjørn Bjerre - 75 33 71 22 - bjoern.bjerre@starupnet.dk

Benny Lauridsen - 75 33 75 08 - 28 10 75 08 - info@blmotorservice.dk

Gert Andersen - 75 33 70 30 - 40 80 26 38 - gama@pc.dk

Rasmus Scherfig - 25 31 83 33 - rasmus@scherfig.dk

Lars Pedersen - 23 40 61 22 - larped@bd.dk

Birger D. Jensen - 75 33 73 75 - birger@dalmark.net

Jan Jensen - jan_jensen91@hotmail.com

 

Aktivitets- og overnatningsgruppen:

Finn R. Jensen Nielsen - finn@freia-forellen.dk

Søren Bonde - sbondes@post.tele.dk

Claus Olsen - olsenc@pc.dk

Ernst W Hansen - ernst@leekseek.tele.dk

Egon Juhl Andersen - hesselho@pc.dk 

 

Sti gruppen:

Gunnar Kristensen - 40 92 70 80 - gchtm1@bbsyd.dk

Holger Grumme Nielsen - 30 29 72 24 - holgergrumme@jubii.dk

Jens Peter Christensen - 51 61 33 33 - jpc.hesselho@mail.dk

 

Presse-Gruppen:

Lars Bo - 75 33 75 33 - 21 25 75 33 - l.bo@newmail.dk

Mogens Svarrer - 20 23 78 03 - svarrer@bbsyd.dk